Шановні працівники Центру надання адміністративних послуг Краснопільської територіальної громади!

Дата: 06.09.2023 10:16

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ви – гарна команда, котра успішно забезпечує своєчасне і якісне надання адмінпослуг населенню не лише нашої громади, а й усім, хто звертається за вашою допомогою.

ЦНАП – це обличчя територіальної громади. Тому дякую за те, що прагнете високих стандартів в обслуговуванні відвідувачів, дотримуєтесь індивідуальних підходів до кожного з них та враховуєте їх кожну життєву обставину. Ваша робота дуже відповідальна, бо у великій мірі саме від вашої роботи збільшується ступінь довіри громадян до влади, а послуги стають доступнішими для жителів в кожному куточку нашої громади.

Бажаю всьому колективу міцного здоров'я, добробуту, безупинного руху до успіхів, оптимізму, впевненості в майбутньому, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення.

Всім миру, добра і перемоги!