Рішення 45 сесії 8 скликання

Дата: 18.12.2023 16:20

1.Про внесення змін до  бюджету Краснопільської сільської територіальної громади на 2023 рік

2.Про внесення змін до штатного розпису  Михайлівського закладу дошкільної освіти  «Колосок» Краснопільської  сільської  ради

3.Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

4.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

5.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для ведення лісового господарства

7.Про уповноваження виконавчого комітету Краснопільської сільської ради на здійснення делегованих повноважень з державної реєстрації народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті

8.Про укладення договору оренди  майна (приміщення)

9.Про надання згоди на безоплатну  передачу майна комунальної власності Краснопільської сільської ради у державну власність

10.Про надання згоди на будівництво водогосподарської споруди (буріння та облаштування скважини) ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля»

11.Про  внесення змін до рішення 22 сесії 8 скликання Краснопільської сільської ради від 15 лютого 2023 року № 188