Рішення 46 сесія 8 скликання

Дата: 18.12.2023 16:32

1. Про внесення змін до  бюджету Краснопільської сільської територіальної громади на 2023 рік

2.Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Краснопільської  сільської ради

4.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності

5.Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд  телекомунікацій

6.Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки  комунальної власності

7.Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

8.Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

9.Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)   для будівництва і обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

10.Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства

11.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства

12.Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

13.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

14. Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

15.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

16.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

17.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

19.Про схвалення договорів про співробітництво територіальних громад

20.Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна