101 інформує

Дата: 22.01.2024 16:00

«101 інформує»

В Гайсинському районі протягом 2023 року в населених пунктах сталося 609 пожеж. Матеріальні збитки від пожеж становлять 3 млд. 866 млн 767 тис. 445 гривень. На пожежах загинуло 9 людей. Пожежами вражено 14 територіальних громад району. В природних екосистемах виникло 377 пожеж. На водних об’єктах району в 2023 році загинуло 10 осіб.

На території Краснопільської територіальної громади в 2023 році сталося 13 пожеж, з них 7 пожеж в екосистемах. Матеріальні збитки від пожеж склали  1 млн. 906 тис. гривень. Пожежі виникли по наступним причинам:  порушення правил пожежної безпеки при експлуатації та монтажу нагрівальних печей – 3; порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових та бензинових приладів 1; необережність під час куріння 1; необережне поводження з вогнем 8випадків. На водних об’єктах територіальної громади в 2023 році загинула 1 людина.

З метою запобігання виникнення пожеж, недопущення травмування та загибелі на них людей, рятувальники Гайсинщини систематично проводять профілактичну роботу серед громадян щодо правил безпеки життєдіяльності. Так відповідно до план-графіку планових пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів області затвердженого начальником ГУ ДСНС України у Вінницькій області працівниками Гайсинського районного управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області в період з 17 січня по 19 січня 2024 року було проведено комплекс заходів направлених на попередженні виникнення пожеж і загибеллю людей на них та інших надзвичайних подій в с.Краснопілка Краснопільської територіальної громади.  Спільно з представниками КУ «Центр надання соціальних послуг Гайсинської міської ради» було проведено подвірний обхід житлових будинків одиноких пристарілих громадян. Під час проведення обходу з даними громадянами проведено відповідні інструктажі щодо дотримання ними вимог пожежної безпеки в побуті під розпис, вручені відповідні листівки, а також було наголошено їм про усунення виявлених порушень вимог пожежної безпеки.

Також під час проведення пожежно-профілактичного відпрацювання с.Краснопілка працівниками Гайсинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області  були проведені "уроки безпеки" в  Краснопільському ЗДО "Сонечко" та Краснопільському ліцеї, на теми:  "Основні вимоги пожежної безпеки", "Правила безпеки під час використання приладів пічного опалення", "Правила поведінки на льоду" ,"Дії при виявленні ВНП", а також з дітьми були проведенні пізнавальні вікторини. В установах, підприємствах та організаціях населеного пункту були проведені виступи в трудових колективах під розпис; біля об»єктів розташованих на території с.Краснопілка розклеєно наглядову агітацію.

Гайсинське районне управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області закликає громадян підвищити свою увагу щодо дотримання правил пожежної безпеки під час користування вогнем, аби не допустити нещасних випадків у своїй домівці.

Бережіть життя своє та близьких, суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям

Гайсинського районного управління

Головного управління ДСНС України у Вінницькій області

майор служби цивільного захисту                                           Руслан ЛОЗОВИЙ

«101 інформує»

Бережіть життя своє та близьких, суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки!