Все буде Україна - соборна, вільна і незалежна!

Дата: 22.01.2024 12:02

Сьогодні в Краснопільській громаді відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України за участі працівників адміністрації сільської ради, працівників закладів бюджетної сфери, старшокласників Краснопільського ліцею та громадськості. З вітальним словом до присутніх звернулася голова Краснопільської територіальної громади Катерина Романенко. Присутні вшанували пам‘ять полеглих в боях за незалежність і цілісність України земляків хвилиною мовчання та покладанням квітів. До портретів Героїв діти прикріпили патріотичні стрічки та прапори України. Завершили захід ланцюгом єднання і спільним закликом «Слава Україні! Героям слава!».

Знаковою була і зустріч Катерини Романенко саме цього дня із земляками-захисниками Вадимом Дудічем, Михайлом Білим та Сергієм Гедзьом, котрі зараз перебувають вдома у відпустках. Шана і вдячність їм усім за захист та відвагу!

Все буде Україна - соборна, вільна і незалежна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦