49 сесія 8 скликання

Дата: 18.03.2024 15:12

1.Про внесення  змін до бюджету Краснопільської сільської  територіальної

громади на 2024 рік

2.Про передачу майна з оперативного управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Краснопільської сільської ради в оперативне управління  КЗ «Краснопільський центр культури і дозвілля»

3.Про передачу майна з оперативного управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Краснопільської сільської ради в оперативне управління  КЗ «Краснопільська публічна бібліотека»

4.Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 30  листопада 2003 р.

5.Про внесення змін до рішення № 3  40 сесії від 09.08.2023 року  Краснопільської сільської ради «Про організацію  суспільно корисних робіт та запровадження трудової повинності

6.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

7.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

8.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)