Про скликання чергової сесії Краснопільської сільської ради

Дата: 18.03.2024 09:27

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

18.03.2024 року № 6

Про скликання чергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, скликати чергову 50 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  28.03.2024 року. Роботу пленарного засідання розпочати   28 березня 2024 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської територіальної громади на 2024 рік.

2.Про внесення змін до штатного розпису Гранівського ліцею ім. О.Мельника.

3. Про внесення змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Краснопільської сільської ради» на 2024 рік.

4.Про відмову в затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за межами с. Грузьке Краснопільської сільської ради Гайсинського району Вінницької області.

5.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

6. Про доповнення  до  переліку  земельних ділянок  комунальної власності право оренди на які  виставляється  окремими  лотами  на конкурентних засадах  ( на земельних торгах) у формі  електронного аукціону.

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення   ( відновлення )  меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  ( присадибна ділянка ).

8. Про надання в  оренду  земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування будівель   торгівлі.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд

електронних комунікацій.

10.Про заміну сторони договору оренди землі  для розміщення та експлуатації об’єктів і  споруд комунікацій.

11. Про  внесення змін до договору оренди  землі  в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.

12. Про передачу в приватну власність земельної ділянки для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.

14. Про припинення права користування земельною ділянкою.

15. Про виділення матеріальної допомоги.

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                           Катерина РОМАНЕНКО