Сходи громадян села Тополівка

Дата: 03.05.2019 11:56

В приміщенні сільського Будинку культури с. Тополівка відбулися  сходи громадян.

У сходах громадян взяли участь:

Заступник сільського голови Вдовик В.І.;

В.о. старости с. Тополівка Розкошенко Л.С.;

Інспектор із земельних питань Краснопільської сільської ради -       Герасименко П.В.

Головний спеціаліст - юрисконсульт Краснопільської сільської ради Міщенко О.О.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Стрижавська Н.П.

До уваги присутніх була представлена мультимедійна презентація досягнень Краснопільської об’єднаної громади за 2018 рік, зокрема окреслена виконана робота в Тополівській громаді, з якою виступив заступник сільського голови Вдовик В.І.

Головним питанням порядку денного сходів громадян був звіт та план роботи на 2019 рік в.о. старости Розкошенко Людмили Степанівни

Розкошенко Л.С. подякувала спонсорам які надавали матеріальну підтримку жителям громади протягом року, а саме:

Гуральнику Петру Петровичу;

Крілю Михайлові Євгеновичу;

Задорожному Ігорю Олександровичу;

Кучеру Миколі Івановичу;

Білозір Ларисі Миколаївні.

У жителів села виникало багато питань, зокрема земельні та будівництво дороги сполученням Тополівка - Краснопілка, на які було надано ґрунтовну відповідь.

На сьогодні проводяться роботи по благоустрою: прогрейдеровані дороги та прибрали територію кладовища.

Актуальним залишається питання прибирання прибудинкових територій.

Сходи громадян завершились вшануванням пам’яті хвилиною мовчання загиблих воїнів АТО.