У Краснопільській ОТГ привітали медичних працівників!

Дата: 16.06.2019 19:56

День медичного працівника - професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України - щорічно відзначається у третю неділю червня.

Це пора року, коли літнє тепло вже сповна хазяйнує повсюди і сонячні дні по-особливому підіймають настрій кожному з нас.

Напередодні свята медиків, 14 червня, у Краснопільському сільському Будинку культури зібралися усі ті, хто вважає, що подякувати лікарям - не просто обов'язок, а приємна місія, яку з радістю виконали і в Краснопільській громаді.

Привітала медичних працівників зі святом сільський голова К.М. Романенко та побажала міцного здоров'я, невичерпної енергії, добра та благополуччя.

Святковий настрій дарували вокальні колективи сільських Будинків культури громади.