Свято Першого дзвінка у Краснопільській ОТГ

Дата: 03.09.2019 11:17

Свято Дня знань – завжди урочисте і хвилююче, адже саме з нього починається цікавий шлях до пізнання, до самостійного життя.

2 вересня у загальноосвітніх школах Краснопільської ОТГ відсвяткували День знань та Свято Першого дзвоника.

Розпочали новий навчальний рік урочистими лінійками. Власне, головними дійовими особами цього свята традиційно є першокласники. Саме їх радісно зустрічали на святі, адже першачки долучаються до своєї шкільної родини. Саме вони переступили поріг «Нової української школи».

Директори шкіл привітали своїх учнів з Днем знань та побажали успіхів та нових звершень.

З теплими словами привітань звернулись до школярів -  сільський голова К.М.Романенко, заступник сільського голови Вдовик В.І., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Краснопільської сільської ради Стрижавська Н.П. та представники ПрАт «Зернопродукт МХП» Збучак Віталій Григорович та  Січкар Анатолій Олегович.

День знань не обійшовся без подарунків. Красноопільська сільська рада та ПрАт «Зернопродукт МХП»  подарували першачкам ранці зі шкільним приладдям.

Вітали найменших учнів шкіл і одинадцятикласники та розповіли їм про цікаве шкільне життя.

Важливою подією свята  стало відкриття оновленого ґанку у Нараївській загальноосвітній школі.

Також в цьому році виповнилося 45 років з моменту відкриття Нараївської СЗШ, а тому з нагоди свята ПрАт «Зернопродукт МХП» подарував сертифікат на придбання оргтехніки.

Яскраве свято об’єднало учнів, вчителів, батьків та гостей.