Святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 09.12.2019 19:50

Напередодні Дня місцевого самоврядування в Краснопільському Будинку культури відбувся святковий концерт. На святі були присутні працівники, депутати та запрошені ветерани органів місцевого самоврядування.

Зі святом присутніх привітала сільський голова К.М. Романенко. Вона відмітила, що спільними зусиллями закладено надійний фундамент у великому будівництві - Краснопільська сільська ОТГ стала спроможною. Згадала про десятки реалізованих у селах громади проектів та подякувала депутатському корпусу, що є командою однодумців на шляху позитивних змін, працівникам сільської ради, за самовіддану результативну працю та ветеранам місцевого самоврядування за багаторічну працю в ім'я людей.

За сумлінне виконання службових обов'язків, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування було нагороджено почесними грамотами та подяками кращих працівників і депутатів.

Гарного настрою присутнім додав святковий концерт аматорських колективів громади.