У Краснопільській ОТГ відбувся фізкультурно-оздоровчий тренінг зі скандинавської ходьби

Дата: 03.03.2020 16:05

3 березня у Краснопільській ОТГ відбувся фізкультурно-оздоровчий тренінг зі скандинавської ходьби,  який провели  фахівці Вінницького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Інструктор центру Олександр Рубан та директор Віталій Копач провели інструктаж та практичне заняття.

У заході взяли участь жителі села, учні КОНЗ «Краснопільської ЗОШ I-III ступенів» , працівники сільської ради та дитячого садочка.

Дякуємо директору центру Віталію Копачу та інструктору Олександру Рубану за такий цікавий та корисний тренінг!

А також  висловлюємо щиру подяку всім учасникам за участь у тренінгу  та сподіваємося на вашу активність і надалі.