Провели атестацію педагогічних працівників закладів освіти краснопільської ОТГ

Дата: 05.04.2019 15:25

Засідання атестаційної комісії II рівня відбулося 3 квітня в сесійній залі Краснопільської сільської ради.

Атестація педагогічних працівників у 2018/2019 навчальному році проходила відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників  затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України .

Під час атестації характеризувалася робота педагогічних працівників: навчальна, організаційна, методична, виховна і громадська. Згідно умов «Положення про атестацію педагогічних працівників» визначалось також відповідність педагогічних працівників займаній посаді.

Атестацію пройшли 7 педагогів, які підтвердили відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та 2 педагогам присвоєно звання «старший вчитель».