На території Кивачівської громади відбулася толока

Дата: 22.04.2019 13:03

У рамках продовження реалізації проекту «Парк культури та відпочинку «Вільний простір» free space» 15 – го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад відбулася толока. Керівництво об’єднаної територіальної громади спільно із учнями Кивачівської ЗОШ та жителями села на території Кивачівської громади,в парку, висаджували  ялинки, сакури, шароподібні туї та троянди.

Проект реалізовується завдяки спільним зусиллям влади – громади – бізнесу, адже організаціями-партнерами та співвиконавцями проекту є:

Краснопільська сільська рада

Теплицька філія «ПрАТ Зернопродукт МХП»

ГО «Соціальний центр МХП»

ФГ «Пастушенка»

ФГ «Капітон»

В такий спосіб у населення формується свідомість та бажання до позитивних змін в ставленні до світу у якому ми живемо, і тому учасники толоки і гарний настрій – це найкращий доказ про те, що спільними зусиллями ми здатні створити комфортні умови для села.