Відбулося позачергове засідання 18 сесії 7 скликання Краснопільської сільської ради

Дата: 24.05.2019 09:18

Відбулося позачергове засідання 18 сесії 7 скликання. Засідання провела сільський голова К.М. Романенко.

Попередньо відбулися засідання постійних комісій на яких були схвалені проекти рішень, які виносилися на порядок денний.

Перед початком пленарного засідання прозвучав гімн України.

У роботі сесії взяли участь: депутати, посадові особи структурних підрозділів сільської ради, в.о. старостів.

На порядок денний винесено 14 питань.

Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2019 рік інформувала начальник фінансового відділу Музика О.В.

На сесії йшла мова про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання від 28.02.2018 року "Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП у Краснопільській ОТГ.

Інформував головний спеціаліст-юрисконсульт Краснопільської сільської ради - Міщенко О.О.

Внесли зміни до штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту, про що доповіла Стрижавська Н.П.

Одним із головних питань порядку денного було питання щодо неетичної поведінки депутатів Краснопільської сільської ради, а саме Бевза Валентина Євгеновича, Бевза Іллі Ілліча та Бевза Володимира Ільковича.

Постійна комісія з гуманітарних питань вирішила: рекомендувати депутатам сільської ради 7 скликання Краснопільської сільської ради , Бевзу Валентину Євгеновичу, Бевзу Іллі Іллічу, Бевзу Володимиру Ільковичу не допускати порушень депутатської етики визначеної ст. 8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", а також  в подальшому не вчиняти дій, котрі суперечать нормам чинного законодавства України.

Щодо земельних питань, то в основному розглядалося надання дозволу на розроблення технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) між земельних ділянок в натурі ( на місцевості); про надання земельних ділянок в постійне користування тощо. Про це все звітував інспектор із земельних питань Герасименко П.В.

Обговорювались також питання ремонту доріг та благоустрою, за всіма були прийняті відповідні рішення.