Дата: 04.06.2019 09:16

Веселе захоплююче свято в атмосфері дитячого сміху, веселощів та позитивних емоцій відбулося в Краснопільській ОТГ.

Святкували День захисту дітей просто неба, на площі біля Будинку культури с.Краснопілка. Організатором свята був відділ освіти, культури, молоді та спорту Краснопільської сільської ради.

Програма була різноманітною, веселою та кольоровою, тому кожен знайшов улюблену розвагу.

Провели майстер-клас з малювання кавою.

Із задоволенням дітки взяли участь у флешмобі "Долоньки щастя", де на стенді створювали картину із відбитків своїх рук.

Юні художники малювали малюнки на асфальті під девізом "Сумувати ніколи, бо прийшли канікули".

Переможцям та учасникам конкурсів вручали подарунки та солодощі.

Відбувся футбольний турнір у якому взяли участь збірні команди с. Нараївка, с. Кивачівка, с. Краснопілка.

Провели й танцювальний флешмоб та частували малечу морозивом.

Свято дитинства пройшло на славу. Дітлахи тішилися подарунками і розвагами, а дорослі раділи тому, що змогли подарувати своїм діткам миті щастя та радості.