КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

День села Краснопілка

Дата: 28.08.2019 08:16
Кількість переглядів: 1856

Кожне місто чи село має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Краснопілка є тим населеним пунктом, де історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються та процвітають.

Так, в День Незалежності України жителі Краснопілки відзначали День села.

Як кажуть, усі односельці залучилися до святкування зібравшись дружньою сім’єю, щоб вшанувати своє село та його жителів.

 

Сільський голова К.М. Романенко привітала жителів та гостей зі святом та подякувала громаді за наполегливу працю, турботу та підтримку та побажала миру, злагоди, процвітання, розвитку селу, добра і достатку в кожну оселю.

Вітав присутніх і директор Гайсинської філії ПрАт «Зернопродукт МХП» Анатолій Січкар.

 

На святі привітали та вручили подарунки старожилам, новонародженим, працівникам по благоустрою, працівникам поштового відділення, коровайницю Валентину Ходінову та письменницю Ірину Косенко.

 

 

 

 

 

 

 

 

Адресували слова глибокої вдячності спонсорам свята та вручили подяки.

 

 

 

До уваги жителів та гостей були представлені роботи Ольги Кравець; хлібні вироби Ходінової Валентини; виставка птахів Віктора Лісянця.

 

 

Перед початком свята на шкільному стадіоні відбувся футбольний турнір.

 

 

Після концерту пригощали смачною юшкою, короваєм, морозивом. Найменших жителів села радували батути, солодка вата та інші розваги.

 

 

День села у Краснопілці став гарною традицією, він збирає у дружнє коло всі сім’ї і родини, відновлює і відроджує українські традиції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора