День села Нараївка

Дата: 21.08.2019 09:35

Щорічно за традицією, 19 серпня, мешканці села Нараївка відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан та гостей свята, чим дарували позитивні емоції та хороший настрій.

Глядацький зал був влаштований просто неба.

З найкращими словами привітань до  жителів та гостей звернулась сільський голова К.М. Романенко : «Вітаю вас, дорогі нараївчани, сьогодні ми святкуємо вже 13 День села. Сердечно дякую вам за довіру, підтримку та віру у майбутнє. Завдяки нашій єдності та наполегливості, ми досягаємо великих успіхів. Наші соціальні проекти щороку виграють у різноманітних конкурсах, залучаючи як державні, так і благодійні кошти на розвиток  нашого села. Нашими незмінними партнерами у цих проектах завжди є ПрАТ «Зернопродукт МХП», громадська організація «Соціальний центр» за підтримки Миколи Кучера та місцеві фермерські господарства».

На урочистостях добрі слова вітань і побажань линули з уст голови районної ради Борового Григорія Івановича, голови Кунківської об’єднаної територіальної громади Безбаха Василя Віталійовича, представника Гайсинської філії ПрАт «Зернопродукт МХП» Кравчука Сергія Михайловича.

Привітали з подарунками родини, котрі відзначили ювілеї подружнього життя, пари які одружилися, новонароджених.

Учасниками художньої самодіяльності були підготовлені щирі виступи, концертні програми не залишали присутніх байдужими.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису                                   Фото без опису

Окрім концерту гості та жителі  с. Нараївка могли пригоститися смачною юшкою, короваєм та морозивом.

А трохи віддалік малеча розважалася від душі, спускаючись  із надувних гірок та стрибаючи на батуті.

Учасники й організатори свята висловили подяку всім благодійникам та спонсорам за підтримку та  чудовий час проведений разом.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання.