В с. Нараївка відкрито Інформаційну бібліотеку та центр дозвілля і культурного розвитку

Дата: 11.02.2020 22:11

В селі Нараївка Краснопільської об’єднаної територіальної громади, на базі сільського Будинку культури  відбулося урочисте відкриття оновленої  сучасної бібліотеки для дітей в рамках проєкту  «Інформаційна бібліотека та центр дозвілля і культурного розвитку».

Проєкт став переможцем 16 обласного конкурсу розвитку територіальних громад. Загальна сума проєкту складає 380 тис. грн, 75 тис. грн. – виділено з обласного бюджету, решта – кошти Краснопільської сільської ради та спонсорів (ГО «Соціальний центр МХП» та ПрАТ «Зернопродукт МХП»)

Поза рамками проєкту матеріальну допомогу надавали й жителі с. Нараївка: Мельник Олександр Васильович, Ткаченко Валерій Григорович, Лисий Микола Іванович, Яценко Валерій Миколайович.

За короткий час проведено капітальний ремонт приміщення, придбано нові меблі, комп’ютерну техніку, проектор, інтерактивну дошку, настільні ігри,нові друковані видання, підключено до Інтернет мережі. Це комфортна зона для проведення дозвілля різними категоріями населення. Тут обладнані читальні зали. Налагоджено skype – зв'язок. Проводитимуться майстер – класи, тренінги, зустрічі за спільним хобі, курси комп’ютерної грамотності, громадські заходи (тематичні виставки представників місцевої громади), перегляд фільмів та мультфільмів. Громадяни зможуть здійснити онлайн платежі (купівля квитків, банківські операції), отримати консультативну допомогу, а також за чашкою чаю чи кави обговорити цікаву книгу.

Участь в урочистостях взяли голова Гайсинської районної державної адміністрації Кавун Сергій Миколайович, голова Гайсинської районної ради Боровий Григорій Іванович, начальник відділу культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації,заслужений працівник культури Ричков Микола Леонідович, директор Гайсинської Централізованої бібліотечної системи Обертинська Наталія Пилипівна, директор Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Січкар Анатолій Олегович, менеджер із соціальної  і кооперативної відповідальності відділу зв’язків із громадськістю та пресою Горбатюк Тетяна Вілісівна, помічник Народного депутата України Миколи Івановича Кучера Нарожна Мар’яна Олександрівна, директор ТОВ «Будіндустрія» Тарасюк Олександр Анатолійович.

Сільський голова Катерина Миколаївна Романенко привітала жителів з відкриттям сучасної бібліотеки та подякувала усім, хто брав участь у реалізації цього проекту, хто допомагав успішному його завершенню.

Сучасні технології, оновлений книжковий фонд, модернізований простір, новітні послуги та сервіси дозволили бібліотеці за короткий термін стати справжнім центром громади.