Волейболісти с. Кивачівка взяли участь у змаганнях в Данії

Дата: 12.02.2020 11:54
Кількість переглядів: 2037

В місті Хернінг проводилися змагання з волейболу серед українських заробітчан, під назвою"Кубок наших в Данії". Було представлено 10 команд, в тому числі і Кивачівка.

Гравці команди:  Капітон Олег та Ярослав, Габінський Віктор, Вдовик Михайло, Мохнатий Роман, Ткач Олег.

Один із гравців команди Ткач Олег розповідає:  «Команди були розділені на 2 групи по 5 команд. В групі ми зіграли 4 гри, які виграли з однаковим рахунком 2:0.  В півфінал з групи виходило  дві команди, ми вийшли з першого місця, і попали на команду, яка зайняла друге місце в іншій групі. Півфінал дався нам трішки важче, перемогли на тайбрейку 2:1 і вийшли в фінал, де на нас чекала команда Полісся. Я знаю  усіх гравців тієї команди, так як грав проти них у студентській та аматорській лізі України. Сказати чесно,шансів на перемогу було мало, але ми не опустили голову і боролись до кінця. Маленьке село Кивачівка протистояло великому місту Житомир, і на жаль поступилось з рахунком 2:0. Ми засмутилися, так як не любимо програвати, але самі розуміємо, що доклали  максимум зусиль, щоб досягти цього результату. Глядачі не розуміли що відбувається, почали шукати в інтернеті де це знаходиться ця Кивачівка, бо хлопці з села круто грають. Ми отримали масу задоволення від змагань, від зустрічі, від спілкування. Я дуже радий, що маю таких друзів, які проїхали 2000 км, щоб разом боротись за перемогу, за честь свого села».